2017. Augusztus 12. (Szombat) - 10:00 óra

HALADÓ

MASNI  |  TRÜFFEL TORTA  |  LÁGY KRÉM  |  MARCIPÁN

Ár: 14 900 Ft,- /FŐ

Haladó tortadíszítés óránkon megismerkedünk a tortakrémek főzésével, a krémek kezelésével, táblázásával és a tökéletes krémtöltés fogásaival.  Tovább bővítjük  a marcipán kezelésével kapcsolatos ismereteinket, különböző módszerekkel fantáziánk szerint formázzuk a díszítéshez használt marcipánt.  Az saját kezűleg betöltött négyszögletű tortácskákat bevonjuk a marcipánnal, majd belekóstolunk a figuraformázásba, masnit, pöttyöket és pillangót formázva díszítjük fel tortánkat. A finom és munkaigényes alkotói munka közben ismerjük meg a felhasznált anyagok összes tulajdonságát.

A haladó tanfolyam órás.
A helyszínen a kurzus elvégzése után tanulóink 10% kedvezménnyel vásárolhatják meg a tortadíszítéshez szükséges eszközöket és alapanyagokat.

Fizetendő összeg: 14 900 Ft,-