2017. Augusztus 15. (Kedd) - 17:00 óra

Nyári bonbonok

BOURBON VANÍLIA IBOLYA MÁLNA FEKETE ÁFONYA

Ezen az órán a  színes kakaóvajjal festett bonbonok elkészítésének technikáival ismerkedünk meg, egy különleges nyári ízvilágon keresztül. Megismerkedünk a bonbon formák festésének technikájával, valamint a színek keverésének és a különböző egyedi színhatások elérésének fogásaival. Készítünk egy igazán könnyed, nyári passió gyümölcs mangó krémet. Megtanuljuk a fehércsokoládé temperálását, hogyan lesz fényes és roppanós a csokoládé és mindenki maga öntheti ki olvasztott és temperált csokoládéból a profi csokoládémesterek által használt formát. Megtöltjük a desszerteket, majd temperált csokoládéval zárjuk le. Ezután nincs más dolgunk mint megcsodálni és megkóstolni az elkészült színes apró finomságokat.

A Csokoládé Iskola kezdő  kurzusa három órás.A képzés ára tartalmazza az elkészült csokoládék díszcsomagolását, bőséges kóstolót az órán készült pralinékból, a recepteket, sós süteményeket és frissítőt, valamint minden szükséges alapanyagot, a kötény és eszközeink használatát.