2017. Augusztus 19. (Szombat) - 10:00 óra

Tortadíszítés

SZEGÉLYEK  |  RÓZSA  |  LÁGY KRÉM  |  MARCIPÁN

Az órán megtudjuk, hogyan készül a marcipán és mi a különbség a különböző minőségű és ízű masszák között. Megismerkedünk a marcipán kezelésével. Megtanuljuk a tökéletes tortabevonás titkát kitűnő minőségű marcipánnal, valamint a habzsák és tartozékai használatát, majd ízléses és változatos szegélyminták, levelek virágokkal, masnik készítését. A Szamos tradíció története a marcipán rózsából indult, így a kezdő tanfolyam egyik fontos eleme a valódi Szamos marcipán rózsa készítése.  Saját fantáziánk szerint díszítjük fel tortánkat lépésről lépésre a gyakorlatban.

A kezdő tanfolyam három órás.
A helyszínen a kurzus elvégzése után tanulóink 10% kedvezménnyel vásárolhatják meg a tortadíszítéshez szükséges eszközöket és alapanyagokat.

A megvásárolt kurzusok nem visszaválthatóak, viszont nem is névre szólóak. Amennyiben Ön mégsem tud jelen lenni az órán küldhet maga helyett valaki mást, hogy a lehetőség ne vesszen el.

Fizetési módok